Nasıl Çalışır ?

Reklamver platformu, yayıncılar ile reklam verenleri buluşturmak için kurulmuştur.

Belirlediğimiz yayıncılar dışında dışarıdan yayıncıların platformda yer almaları henüz mümkün değildir.

Reklam vermek isteyen kişinin/firmanın da öncelikli olarak yapması gereken kayıt ol sayfasından üyelik oluşturarak doğrulama işlemlerini başarıyla tamamlamasıdır.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra reklam vermek istenen yayıncı seçilerek reklam ön kaydı için tarih aralığı, reklam görseli ve reklam linki gibi bilgiler doldurulur.

Reklam ön kaydı oluşturulduktan sonra ödeme ekranına geçilir. Ödeme ekranında güveni sağlamak amacıyla sadece kredi kartıyla ödeme aldığımızı belirtmek isteriz.

Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra reklamınız seçtiğiniz tarih aralığında ve seçtiğiniz sitenin alanında yayınlanmaya başlayacaktır.

Not: Reklamver platformu, Iyzico Pazaryeri ürünüyle çalışmaktadır. Ödeme, reklam yayın süresi sonuna kadar Iyzico tarafında güvenle bekletilir. Reklam, sorunsuz bir şekilde yayın sürecini tamamlaması durumunda ödemenin yayıncıya aktarım işlemi başlatılır.

Reklamver platformu, Iyzico komisyonu, tüm masraflar ve vergiler dahil %10 komisyon almaktadır. Komisyon tutarı yayıncıya faturalandırılmaktadır. Pazaryeri uygulaması gereği, fatura işlemleri yayıncı ve reklam veren arasındadır. Reklamver platformu sadece aldığı komisyonu faturalandırmakla yükümlüdür.